ADRES

ul. Marcina Opitza 11

59-700 Bolesławiec


mobile logo

Warsztaty rodzinne – pielęgnacja twarzy i ciała

Kosmetyki naturalne - nowe warsztaty z tworzenia wyjątkowych kosmetyków Proste składniki, często stojące na półce w domu mogą być podstawą prostych, a zarazem ciekawych kosmetyków. Do wyboru receptury na: masła do ciała odżywcze i regeneracyjne, kremy nawilżające i odżywcze, pomadki, antyperspiranty i pasty do zębów. Każdy uczestnik wychodzi z jednym wybranym kosmetykiem. Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków sprawiają wiele radości.

Sala na chrzciny i komunię w Bolesławcu

Organizacja przyjęcia Chrztu i Komunii Świętej w Bolesławcu

Sakrament chrztu świętego włącza dziecko do wspólnoty kościoła. To wyjątkowe wydarzenie jest ważne zarówno dla dziecka, jak i dla całej rodziny, która wspólnie celebruje te chwile. W ten wielki dzień dziecko zyskuje rodziców chrzestnych, którzy deklarują pomoc w każdej życiowej sytuacji. Z kolei Pierwsza Komunia Święta  jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu katolika, kiedy po raz pierwszy w pełni uczestniczy się w Eucharystii.

Klimatyczne miejsce na wigilię firmową w Bolesławcu

Sala na wigilię firmową w Bolesławcu

Zbliżający się czas Bożego Narodzenia, to niepowtarzalna okazja do kameralnych spotkań firmowych w klimatycznych wnętrzach. Instytut Doskonalenia Wiedzy i Umiejętności to idealne miejsce do zorganizowania tego typu wydarzenia. Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, w którym zapominamy o wszystkich złych chwilach danego roku, koncentrując się na tym, co było dobre i pozostawiło miłe wspomnienia. Standardem przyjęło się, że w tym czasie w firmach organizuje się symboliczne spotkanie, w trakcie którego wszyscy pracownicy mogą złożyć sobie życzenia i w przyjaznej atmosferze usiąść wspólnie przy jednym stole.

Warsztaty rodzinne – kąpielowy zawrót głowy

Denerwuje Cię wszechobecna „chemia” w kosmetykach? We własnym wydaniu nie jest taka zła! Proste składniki, często stojące na półce w domu mogą być podstawą prostych, a zarazem ciekawych kosmetyków. Do wyboru receptury na: ziołowe mydełko glicerynowe, kule musujące, sole kąpielowe oraz pilingi. Każdy uczestnik wychodzi z jednym wybranym kosmetykiem. Warsztaty tworzenia kąpielowych radości sprawiają wiele radości.

Rodzinne Warsztaty Wielkanocne

Nastała wiosna, a wraz z nią Bukowy Zakątek nie zapomina o miłośnikach pracy manualnej i twórczej. 22 marca zorganizowaliśmy Rodzinne Warsztaty Wielkanocne, na których wszyscy uczestnicy pod czujnym okiem Pani Elżbiety Magarewicz uczyli się, jak zdobić jajka nowoczesną metodą decoupage.