ADRES

ul. Marcina Opitza 11

59-700 Bolesławiec


mobile logo

Oferta dla biznesu skierowana jest do klientów korporacyjnych, firm oraz instytucji samorządowych związanych z kontaktami biznesowymi. Korzystaj z naszych sal konferencyjnych na potrzeby prezentacji, rozmów rekrutacyjnych, negocjacji z klientami lub wszelkiego rodzaju szkoleń. Udostępniamy też pomieszczenia do wynajęcia jako sale konferencyjne i sale do spotkań zarządu. Dostęp do cateringu, kawy, sprzętu do prezentacji i innych usług zapewni zaplecze niezbędne do kompleksowej obsługi organizowanych spotkań.

WYNAJEM SALI SZKOLENIOWEJ

CENNIK

wynajem sali szkoleniowej – 60,00, zł netto – pierwsza godzina wynajem sali szkoleniowej – 50,00, zł netto – każda następna godzina wynajem sali szkoleniowej powyżej 6 godzin: 250,00 zł netto/dzień


OFERTA OBEJMUJE

- wynajem sali szkoleniowej - projektor - internet bezprzewodowy - flipchart


PRZERWY KAWOWE

PRZERWA STANDARD

(16,00zł/os.) – przerwa ciągła – całodniowa

- kawa rozpuszczalna, kawa mielona - herbata w saszetkach - mleko - cukier - cytryna - kruche ciastka (2 rodzaje) - woda z cytryną w karafce - soki owocowe (2 rodzaje)


PRZERWA PREMIUM

(24,00zł/os.) – przerwa ciągła – uzupełniana

- kawa rozpuszczalna, kawa mielona - herbata w saszetkach (4 rodzaje) - mleko - cukier - cytryn - kruche ciastka (2 rodzaje)


Ponadto organizujemy:
– śniadania biznesowe,
– imprezy integracyjne,
– wigilie firmowe.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasujemy ofertę do oczekiwań.

KONTAKT


ul. Marcina Opitza 11
59-700 Bolesławiec
tel. 515 308 546

kontakt@bukowy-zakatek.pl


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Instytut Doskonalenia Wiedzy i Umiejętności sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marcia Opitza 11, 59-700 Bolesławiec.