ADRES

ul. Marcina Opitza 11

59-700 Bolesławiec


mobile logo

Spotkania biznesowe

Kameralne miejsce na spotkania biznesowe.

Miejsce dla biznesu


Sala do wynajęcia na spotkania firmowe w Bolesławcu

Bukowy Zakątek to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy imprez integracyjnych. Nasze sale są przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych. Zapewniamy pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt taki jak projektory, ekrany, flipcharty czy nagłośnienie. Sale są zaprojektowane i urządzone tak, by zagwarantować uczestnikom spotkań komfortowe warunki, sprzyjające efektywnej pracy.

Zapewniamy:

  • Pełną obsługę podczas spotkania.
  • Kameralną atmosferę, wynajem sali na wyłączność.
  • obsługę recepcji i zaproszonych gości.
  • Dostęp do sieci WiFi.
  • Monitorowany parking.
  • Indywidualne podejście do każdego Klienta.

Naszym celem jest organizacja spotkań biznesowych i konferencji na najwyższym poziomie. Ze swojej strony zapewniamy nie tylko niezbędne wyposażenie techniczne, ale służymy również fachową pomocą w zorganizowaniu całego wydarzenia.

Kameralne sale w Bukowym Zakątku są odpowiedzią na potrzeby mniejszych spotkań, o bardziej prestiżowym charakterze lub specjalistycznych szkoleń w małych grupach.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Tel: +48 515 308 546
Email: kontakt@bukowy-zakatek.pl

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Bukowy Zakątek
ul. Marcina Opitza 11
59-700 Bolesławiec

+48 515 308 546

Email: kontakt@bukowy-zakatek.pl

Formularz rezerwacji sali

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Instytut Doskonalenia Wiedzy i Umiejętności sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marcia Opitza 11, 59-700 Bolesławiec.