Organizacja przyjęcia Chrztu i Komunii Świętej w Bolesławcu

Sakrament chrztu świętego włącza dziecko do wspólnoty kościoła. To wyjątkowe wydarzenie jest ważne zarówno dla dziecka, jak i dla całej rodziny, która wspólnie celebruje te chwile. W ten wielki dzień dziecko zyskuje rodziców chrzestnych, którzy deklarują pomoc w każdej życiowej sytuacji. Z kolei Pierwsza Komunia Święta  jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu katolika, kiedy po raz pierwszy w pełni uczestniczy się w Eucharystii.

Niektórzy organizują przyjęcie z okazji Chrztu lub Komunii w domu, inni wolą zaprosić najbliższych do lokalu. Organizacja dużej imprezy rodzinnej wymaga nie tylko odpowiedniej ilości miejsc, ale również zastawy stołowej i obsługi. Dlatego polecamy organizację uroczystości w Bukowym Zakątku.  Nasz lokal mieści się w centrum miasta, jednak wszystkie wydarzenia odbywają się w kameralnych salach, które pozwalają na stworzenie rodzinnej atmosfery. Dodatkowo dysponujemy salą z widokiem na piękny ogród z tarasem.

Warto wcześniej pozałatwiać wszystkie sprawy organizacyjne, aby niczym się tego dnia nie stresować i skupić się wyłącznie na przyjmowanym przez dziecko sakramencie. Już dziś możesz zarezerwować nasz lokal, aby mieć czas na ustalenie szczegółów wydarzenia.

[supsystic-gallery id=3 position=center]