ADRES

ul. Marcina Opitza 11

59-700 Bolesławiec


mobile logo

Poznajmy się

Zawsze jest dobra pora na pyszna kawę.

Bukowy Zakątek to miejsce wyjątkowe. Spytasz pewnie dlaczego….
Wyobraź sobe miejsce, gdzie rano będzie Cię witał aromat świeżo palonej kawy, domowe ciasto – codziennie inne, czy świeżo wyciśnięty sok. Pomyśl o porannej gazecie czytanej w iście południowym stylu – kawa, ciasto, spokojna muzyka i chwila spokoju.
Możemy się pochwalić najcenniejszymi aromatami z Rwandy, Etiopii, Brazylii, Papui Nowej Gwinei, Gwatemali. Rzemieślniczo wypalanymi we wrocławskiej palarni. Krótkie, limitowane serie kaw przeprowadzą kawowych zaparzeńców przez unikalny smak pochodzący z najlepiej wyselekcjonowanych ziaren kawowca.

image

W POGONI ZA NAJLEPSZĄ KAWĄ NA ŚWIECIE


,, ...satysfakcja z możliwości zaparzenia tak doskonałej kawy była warta zachodu.”

SATYSFAKCJA Z MOŻLIWOŚCI ZAPARZENIA TAK DOSKONAŁEJ KAWY BYŁA WARTA ZACHODU.
Wszystko zaczęło się od wizji ,, zaserwujmy najlepszą kawę w Bolesławcu!. To pociągnęło za sobą dalsze pomysły, jednak świeżo zmielona, aromatyczna kawa to nasza myśl przewodnia w Bukowym Zakątku.

Kiedy już wiedzieliśmy, że nasza kawa ma być najlepsza w całej okolicy, zaczęły się poszukiwania odpowiednich ziaren wypalanych w rzemieślniczym procesie palenia, który w mistrzowski sposób wydobywa z nich pierwotny potencjał. Nie było to łatwe zadanie, jednak satysfakcja z możliwości zaparzenia tak doskonałej kawy była warta zachodu.