ADRES

ul. Marcina Opitza 11

59-700 Bolesławiec


mobile logo

image

Bukowy Zakątek to miejsce wyjątkowe. Spytasz pewnie dlaczego….
Wyobraź sobe miejsce, gdzie rano będzie Cię witał aromat świeżo palonej kawy, domowe ciasto – codziennie inne, czy świeżo wyciśnięty sok. Pomyśl o porannej gazecie czytanej w iście południowym stylu – kawa, ciasto, spokojna muzyka i chwila spokoju.
Możemy się pochwalić najcenniejszymi aromatami z Rwandy, Etiopii, Brazylii, Papui Nowej Gwinei, Gwatemali. Rzemieślniczo wypalanymi we wrocławskiej palarni. Krótkie, limitowane serie kaw przeprowadzą kawowych zaparzeńców przez unikalny smak pochodzący z najlepiej wyselekcjonowanych ziaren kawowca.

image

W POGONI ZA NAJLEPSZĄ KAWĄ NA ŚWIECIE


,, ...satysfakcja z możliwości zaparzenia tak doskonałej kawy była warta zachodu.”

SATYSFAKCJA Z MOŻLIWOŚCI ZAPARZENIA TAK DOSKONAŁEJ KAWY BYŁA WARTA ZACHODU.
Wszystko zaczęło się od wizji ,, zaserwujmy najlepszą kawę w Bolesławcu!. To pociągnęło za sobą dalsze pomysły, jednak świeżo zmielona, aromatyczna kawa to nasza myśl przewodnia w Bukowym Zakątku.

Kiedy już wiedzieliśmy, że nasza kawa ma być najlepsza w całej okolicy, zaczęły się poszukiwania odpowiednich ziaren wypalanych w rzemieślniczym procesie palenia, który w mistrzowski sposób wydobywa z nich pierwotny potencjał. Nie było to łatwe zadanie, jednak satysfakcja z możliwości zaparzenia tak doskonałej kawy była warta zachodu.