ADRES

ul. Marcina Opitza 11

59-700 Bolesławiec


mobile logo

Warsztaty rodzinne – pielęgnacja twarzy i ciała

Kosmetyki naturalne – nowe warsztaty z tworzenia wyjątkowych kosmetyków Proste składniki, często stojące na półce w domu mogą być podstawą prostych, a zarazem ciekawych kosmetyków. Do wyboru receptury na: masła do ciała odżywcze i regeneracyjne, kremy nawilżające i odżywcze, pomadki, antyperspiranty i pasty do zębów. Każdy uczestnik wychodzi z jednym wybranym kosmetykiem. Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków sprawiają wiele radości.

0 komentarzy

Warsztaty rodzinne – kąpielowy zawrót głowy

Denerwuje Cię wszechobecna „chemia” w kosmetykach? We własnym wydaniu nie jest taka zła! Proste składniki, często stojące na półce w domu mogą być podstawą prostych, a zarazem ciekawych kosmetyków. Do wyboru receptury na: ziołowe mydełko glicerynowe, kule musujące, sole kąpielowe oraz pilingi. Każdy uczestnik wychodzi z jednym wybranym kosmetykiem. Warsztaty tworzenia kąpielowych radości sprawiają wiele radości.

0 komentarzy

Rodzinne Warsztaty Wielkanocne

Nastała wiosna, a wraz z nią Bukowy Zakątek nie zapomina o miłośnikach pracy manualnej i twórczej. 22 marca zorganizowaliśmy Rodzinne Warsztaty Wielkanocne, na których wszyscy uczestnicy pod czujnym okiem Pani Elżbiety Magarewicz uczyli się, jak zdobić jajka nowoczesną metodą decoupage.

0 komentarzy

Warsztaty dekorowania pierniczków

Grudzień to przedświąteczny okres, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Idąc tym tropem, dnia 16.12.2017 zorganizowaliśmy rodzinne warsztaty dekorowania pierniczków.

0 komentarzy